bioline logo menu

Olejové sérum Sublime Lift

SUBLIME LIFT OIL SERUM

S přibývajícím věkem naše pleť ztrácí pevnost a pružnost. Je to přirozený proces, který způsobuje povadání pleti a mizení a pokles pevných kontur obličeje, zejména pak v oblast mezi hranou čelisti a krkem. Tento proces je urychlen sluncem, kouřením, nedostatečnou hydratací a v posledních letech také častějším používáním přístrojů – obrazovek počítačů a chytrých telefonů. Proto je nutné pleť vyživovat specifickými přípravky, které podpoří její pružnost a pevnost.
Laboratoře Bioline Jatò vytvořily Olejové sérum Sublime Lift, sérum s olejovou texturou tvořenou 7 druhy cenných rostlinných olejů a inovativním komplexem Multi-lifting. Tyto aktivní složky výrazně vyživují a zpevňují pleť a stimulují syntézu kolagenu.
Sérum je určeno speciálně pro ošetření obličeje, krku a dekoltu, aby snižovalo viditelnost vrásek a výrazových linek a redefinovalo kontury. Jemně voní, na dotek je hedvábně sametové a okamžitě splývá s pokožkou. Lehká, rychle se vstřebávající textura je obohacena o vzácné pigmenty se stříbrnými odlesky, které dodávají pleti okamžitý jas.
Účinnost Olejového séra Sublime Lift byla klinicky testována. Sebehodnotící testy prokázaly při používání produktu dvakrát denně vypnutější pleť (liftingový efekt) u 86 % případů, vyživenější a obnovenější pleť
u 83 %, pevnější a vypnutější pleť u 86 % respondentů. Přístrojové testy navíc prokázaly snížení hloubky vrásek až o 22,7 % (průměrně o 9,5 %).

Kapátko 30 ml / LCR23030