bioline logo menu

O značce

 

 

Tajemství krásy

Bioline Jatò je synonymem kvality, výzkumu a profesionality. Kvalita, vědecká preciznost a vášeň pro krásu je tajemstvím úspěchu značky, která si získala profesionály v oblasti krásy z celého světa.

Krása osobnosti

Krása je také otázkou charakteru. Ženy Bioline Jatò jsou moderní, silné a mnohostranné, umí si zvolit svou vlastní cestu a dát jí originální směr. Stejně jako zakladatelka Clara Macchiella Corradini, která díky síle své vášně a nadšení dala nový směr profesionální kosmetice a vytvořila inovativní značku a projekt, který se neustále vyvíjí a zároveň zůstává věrný snu, na kterém byl založen: poskytovat efektivní, řešení, aby každá žena mohla znovu objevit svou krásu a pocit pohody.

Intuice ženy

Příběh Bioline Jatò se začal psát více než 40 lety, kdy zakladatelka Clara otevřela v italském Trentu školu pro kosmetičky. Díky svému odhodlání a vášni pro kosmetiku k ní v roce 1979 přidala i omezenou produkci exkluzivních produktů péče o pleť a vytvořila tak značku Bioline Jatò.

“Realizovat své vlastní sny vždy vyžaduje odvahu, a pouze se silným odhodláním a skutečnou vášní pro to, co děláte je možné dosáhnout cílů, které jste si stanovili.”

Inspirováno přírodou

Oblast Trentina vždy inspirovala vědecký výzkum společnosti Bioline Jatò svou vzácnou, nedotčenou přírodou. Díky tomu vznikají účinné, bezpečné a rafinované kosmetické formule založené na použití přírodních účinných látek kombinovaných s nejmodernějšími biotechnologiemi. Kosmetické produkty a procedury zaměřené na pohodu a zdraví pleti vytváří Bioline Jatò díky spolupráci s biology, farmaceuty, chemiky, kosmetology a profesionály z oboru. Při výrobě také dbá na šetrný přístup respektující životní prostředí.

Na špičce od roku 1979

Bioline Jatò byl založen v roce 1979. Vznikla rodinná a mezinárodní obchodní značka, která po celém světě šíří vizi spojující krásu a přírodu. Je to příběh neustálého výzkumu, inovací a špičkových řešení, jejichž cílem je vylepšit nejzásadnější nedokonalosti a problémy pokožky obličeje i těla. Komplexní přístup a produkty Bioline Jatò umožňují odpovědět s mimořádnou účinností na stále náročnější přání  zákazníků.

Bioline Jatò ® System

Bioline Jatò ® System je exkluzivní a pracovní metoda zdokonalená v průběhu více než čtyřiceti let zkušeností tak, aby splňovala potřeby krásy všech typů pleti. Je založena na dokonalé synergii mezi produkty s vysokou účinností, aplikačními protokoly a exkluzivními masážemi. Aplikační metody a speciální masáže pro každý typ nedokonalosti umožňují profesionálům zvolit individualizovanou strategii ošetření a péče.

Odpověď pro každou ženu

Vědecký výzkum, precizní systém školení, produkty a manuální techniky, přesnost a vnímavost jsou základní kameny, na kterých Bioline Jatò buduje cestu úspěchu, nejen svou, ale také pro každý salon. Zákaznický servis nabízí komplexní systém: diagnostiku pleti, plán salónní péče podpořený metodami Bioline Jatò ® Systemu a domácí péči. Plně individualizované Projekty krásy splňují specifické potřeby každého typu pleti prostřednictvím komplexního přístupu k potřebám klientů nejen s ohledem na stav pleti, ale také na věk, roční období atd. To je důvod, proč Bioline Jatò nabízí širokou škálu profesionálních ošetření v kombinaci s bohatou kolekcí produktů pro domácí péči k uspokojení specifických potřeb pokožky obličeje i těla, potřeb každého muže a ženy, kdykoliv a kdekoliv, v salonu nebo doma.

Spolupráce

Bioline Jatò je mezinárodní značka, která skrze distributory působí ve vice než 40ti zemích světa. V průběhu let byla vybudována nejen pevná obchodní síť, ale především blízké mezilidské vztahy, které tuto značku činí tak výjimečnou.

„S našimi partnery sdílíme hodnoty a zásady mezi které patří schopnost naslouchat, respekt, spravedlivost, spolupráce a v mnoha případech i opravdové přátelství. To nám umožnilo rozšířit myšlenku krásy a spokojenosti s ní spojené po celém světě. Krása se skrývá v samém jádru naší dokonalosti.“
Clara Macchiella Corradin

 

 

 

Objednávací systém