bioline logo menu

PROCEUTIC

Systém, který přináší výsledky
za hranicemi estetiky

 

Bioline Jatò představuje nový efektivní kosmetický přístup k hlavním nedokonalostem pleti a přináší řadu dermokompatibilních produktů.

Proceutic je inovativní dermokosmetická řada vyvinutá laboratořemi Bioline Jatò, navržená pro muže i ženy. Produkty Proceutic obsahují aktivní substance, podpůrné látky a pokrokové kosmetologické systémy přenosu látek, díky čemuž nabízejí mnohonásobně lepší výsledky než tradiční kosmetika.

Řadu charakterizují dva systémy zaměřené na:

  STÁRNUTÍ PLETI S NEDOKONALOSTMI

nabízí profesionální protokol, který se skládá z aktivního peelingu (pH 3 – 30% mandlová a glykolová kyselina a biomimetické tripeptidy), který je zesílen aplikací podpůrné masky na bázi retinoidů. Inovativní kombinace peelingu, masky a vyvážené směsi ovocných kyselin s retinoidy byla vyvinuta tak, aby naprosto bezpečně bylo dosaženo stejné účinnosti jako u peelingů s nižším pH. Ošetření v salonu je kombinováno s domácím programem, který navrací stav pleti do normálu, posiluje obranné bariéry a zároveň navazuje specifickou aktivitou na profesionální ošetření.


SEBOREICKOU PLEŤ

se skládá z profesionálních ošetření s trojitým exfoliačním účinkem (mechanický, chemický a enzymatický), který podporuje viditelnou a progresivní obnovu pleti, přičemž respektuje její fyziologii. Každé ošetření je výsledkem mocného spojení přírodního peelingu složeného z extraktů z 9 bylin a gelu podporujícího exfoliaci (pH 3 – alfa a beta hydroxykyseliny v koncentraci 30%). Exkluzivní kombinace aktivních látek s exfoliačním účinkem, přesně odměřené koncentrace a použití specifických aplikačních metod dává možnost získat naprosto bezpečně stejnou účinnost jako u peelingu s nižším pH. Tento protokol je doplněn specifickým programem domácí péče, který zaručuje viditelnou redukci nedokonalostí na nečisté a seboreické pleti


Agebiotic System
a Purity System byly navrženy tak, aby přinášely intenzivní účinky a poskytovaly inovativní a viditelné řešení stárnutí pleti, problematiky tvorby mazu a vzniku nečisté pleti. Nezbytná souhra profesionálních ošetření a programů domácí obnovy a péče o pleť umožňuje snížit viditelnost vrásek a tmavých skvrn a vylepšit stav zanesené a seboreické pleti.

HLAVNÍ ZNAKY ŘADY PROCEUTIC JSOU:

ÚČINNOST
Aktivní látky poslední generace kombinované s přesně zacílenými funkčními mechanismy reprezentují maximální vývoj v ošetřeních zaměřených na stárnoucí a nečistou, seboreickou pleť.
SNÁŠENLIVOST
Veškeré produkty jsou bez parfemace, konzervantů*, minerálních olejů, barviv a silikonů.
BEZPEČNOST
Všechny produkty jsou klinicky testovány a vyžadují přesné aplikační protokoly a certifikovaný tréninkový program.

Řada Proceutic byla vyvinuta pro zajištění maximální podpory pleti ošetřované v salonu, ale také jako ideální příprava/doplněk k jakýmkoliv dermoestetickým zákrokům nebo zákrokům estetické medicíny. Protokoly je doporučeno provádět maximálně dvakrát ročně a poté pokračovat s běžnou rutinou péče o pleť.

Objednávací systém